load-page

Hakkımızda

Ana Sayfa/Hakkımızda

Eksen Kurs Yılların Eğitim Deneyimidir

Yıllardır eğitim öğretim alanında faaliyet göstermekte olduğumuz kurumlarımızla geleceğin dünyasını inşa ediyoruz. Bilişsel, duyuşsal ve sosyal tüm özellikleri barındıran EKSEN KURS alanında fak yaratmıştır. Kurumumuzda her çalışan ortak bir amaç, disiplin, özveri ve profesyonellikle birleştirilir. Bunun en büyük görevimiz olduğunu biliyoruz.

Eğitimde üretkenlik bizim özümüzdür. Şansla değil yılların tecrübesiyle kazanırız. Beklentileri aşarak öğrencilerimizin rüyalarına yardım etmek en büyük emelimizdir.

Eksen Kurs bulunduğu lokasyon ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir nitelikle kurulmuştur. Eğitim sektöründe sürekli fark oluşturmuş ve veli memnuniyetini en üst seviyeye taşımıştır.

Sizlerle tanışmaktan mutluluk duyacağız.

EKSEN KURS AİLESİ

Disiplinli Eğitim

Düzenli deneme sınavı ve konu analizleri, eksiklerin düzenli ofis uygulamalarında giderilmesi, haftalık takip çizelgeleri, aylık Eksen Karnem Uygulaması, düzenli konu bankası bitirilmesi ve yaparak yaşayarak uygulamalı öğretim.

Profesyonel Kadro

Eksen Kurs eğitim kadrosu tamamı alanında deneyimli öğretmenlerden oluşur.  Başarı odaklı çalışma yöntemlerimiz ve alanında uzman kadromuz ile başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Butik Grup Dersler

Maximum 14 kişilik projeksiyonlu akıllı sınıflarda, uzman kadromuzla dersler veriyoruz. Profesyonel takip çizelgelerimiz ile sizlerin hedefinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz. Öğretmenlerimiz özel notları ve fasikülleriyle birebir soru çözümü, her ünite sonunda en az 20 soruluk ödev fasikülleri ile eğitimlerini sürdürmekteler.

Sınav sonucuna yönelik rehberlik eşliğinde sınav analizi ve eksiklerinizi gidermekteyiz. Geniş ve ferah kütüphane konseptinde etüt salonumuzda çalışma imkânları sunulmaktadır.

Özel Ders Paketleri

Kurumumuzda veli tercihi ve öğrenci ihtiyaçlarına göre özel ders paketleri bulunmaktadır. Öğrencinin eksiklikleri ve hedefleri değerlendirilerek, olabildiğince verimli bir çalışma ortamı sağlanmaya çalışılmaktadır.

Öğrencilerimiz ne diyor?

  • Üniversite Öğrencisi
    İdeallerimi gerçekleştirmek için gittiğim kursta, gösterilen ilgi ve alakadan memnun kaldım. Başarılı bir sezon geçirdim. Herkese teşekkür ederim.
  • Ders ortamı oldukça başarılı bir şekilde ayarlanmış. Profesyonel bir ortamda olduğunuzu hissediyorsunuz. Oldukça memnun kaldım. İyi çalışmalar dilerim.

Giriş

Şifremi Unuttum

Do not have an account? Şimdi Kaydol

X